У кошику немає жодного товару.

MDA UKRAINE

Хто ми?

Ми створюємо нові відчуття в Україні!

Наша місія – впливати на розвиток beauty-індустрії країни, застосовуючи високі наукові та технологічні інновації міжнародних брендів, власну експертизу та багаторічний досвід.

МДА Україна – трендсеттер і ментор ринку професійної космецевтики України. Базується на контролі якості продуктів спеціалістом-експертом; освітніх заходах для практикуючих спеціалістів; особистому досвіді засновниці компанії – Марії Федчук.

10

Ексклюзивних
брендів

20

Навчальних
програм

50

Членів
команди

100

Активних
партнерів

1000

Позицій
у каталозі

Місія бренду: Ми створюємо новий образ України.

Наша місія - вплинути на розвиток beauty-індустрії України, застосовуючи високі наукові та технологічні інновації міжнародних брендів, власну експертизу та багаторічний досвід 

Ми робимо українок і українців здоровими, щасливими і красивими. Прищеплюємо інновації у догляді за собою, розповідаємо про тренди і прогресивні методи, демонструючи можливості сучасної естетичної медицини

 

Що ми робимо?

Ми створюємо новий образ України

Впроваджуємо світові інновації для експертів естетичної та anti-age медицини для ефективного рішення преміум задач, трансформуємо якість життя кожної людини.

Genosys
Hydrodrop
Kirei
Сильні сторони

Експерти

Фахівці компанії постійно розвиваються, вдосконалюють бізнес-процеси, працюють над збільшенням показників продаж та рівня досконального знання продукції та технології  брендів.

Навчальні програми

Ми проводимо сессії-лекції, бізнес-зустрічі для фахівців по всій Україні. Це важливий інструмент підвищення рівня професіоналізму в anti-age медицині країни та просування міжнародних брендів космецевтики і апаратної косметології.

Репутація

Ми вибудували тривале та стійке бізнес-партнерство із найкрупнішими клініками anti-age медицини, косметологами і фахівцями beauty-індустрії по всій території України.

Нашими досягненнями являється партнерство із крупними світовими компаніями, представниками юридичного, фінансового та маркетингового середовища.

Направлення діяльності

Дистрибуція професійної естетичної косметики і апаратів

MDA Ukraine – трендсеттер і ментор ринку професійної космецевтики України. Вже із вересня цього року ми презентовали свій перший апарат – який являється універсальним «комбайном» в області апаратної косметології, і незамінним помічником для кожного спеціаліста.

На сторінку

Надихаємо і навчаємо професіоналів

Ми надаємо змогу фахівцям різного рівня отримувати знання о прогресивних методиках, трендах та продуктах компанії від фахівця естетичної медицини міжнародного рівня Марії Федчук та провідних експертів компанії. Ми прагнемо до розвитку професійної косметології в Україні.

На сторінку

Залишились питання?

Слідкуйте за нашими новинами