У кошику немає жодного товару.

Осінній догляд за шкірою від GENOSYS

Літо закінчилось, а з ним і пора відпусток, і літнього релаксу з невизначеним режимом дня. Ми повертаємось до звичного робочого ритму, де стає трішки більше макіяжу і робочих стресів, а менше часу на тривалий догляд за собою.

Як зберегти молодість та здоров'я нашої шкіри в таких умовах? Всього три кроки у супроводі GENOSYS розв'яжуть це питання:

1. Основою щоденного догляду за шкірою є очищення, тому до вибору очищувального засобу потрібно підходити з усією відповідальністю. Кисневий очищувач (Snow O2 Cleanser) – ідеальний вибір, який за допомогою молекул активного кисню забезпечить делікатне та глибоке очищення вашої шкіри.

2. Другим пунктом в щоденному догляді є тонізація з тоніком для обличчя (Snow Booster Toner). Він турботливо зволожить та зніме запалення, звузить пори та стабілізує секрецію шкірного сала.

3. Фінальним етапом повинно стати інтенсивне зволоження шкіри. Для цієї місії найкраще вибрати інтенсивний зволожувальний крем (Intensive Hydro Soothing Cream) з охолоджувальним ефектом. Окрім зволоження, крем має високі відновлювальні властивості та ефективно знімає запалення. А завдяки своїй легкій гелевій текстурі, крем стане ідеальною основою під макіяж. 

Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Новини

Всі новини

Шукайте MDA Ukraine на виставці InterCHARM

Щорічно beauty-виставку InterCHARM відвідують десятки тисяч спеціалістів та презентують найновітніші продукти і технології в сфері краси.

Читати далі

Осінній догляд за шкірою від GENOSYS

Ми повертаємось до звичного робочого ритму, де стає трішки більше макіяжу і робочих стресів, а менше часу на тривалий догляд за собою.

Читати далі

Мікронідлінг. Особливості протоколу

Мікронідлінг – найефективніший помічник у боротьбі з передчасним старінням шкіри, постакне, дисхромією та пігментацію.

Читати далі

Нові можливості світла з GENO-LED

Фототерапія – революційна технологія лікування шкіри світлодіодною лампою GENO-LED. Процедура є безболісною та неінвазивною.

Читати далі

Слідкуйте за нашими новинами