У кошику немає жодного товару.

Мікронідлінг. Особливості протоколу

Мікронідлінг – найефективніший помічник у боротьбі з передчасним старінням шкіри, постакне, дисхромією та пігментацію. Хоч це і максимально безпечна та малотравматична процедура, все ж існує досить міфів та легенд щодо її проведення влітку.

Та настав час покласти край цим стереотипам та запам'ятати всього декілька особливостей проведення мікронідлінгу влітку:

  • Планувати курс процедур найкраще через 2-3 тижні після відпустки.
  • Щоб уникнути появи набряків та лущення шкіри, завершальним етапом процедури повинна стати протизапальна, зволожувальна та заспокійлива маска.
  • Сонцезахисний крем Multi Sun Cream SPF 40 та легкий крем Soothing Repair Postcream повинні стати основою щоденного догляду після кожного сеансу мікронідлінгу влітку.
Tweet Facebook Linkedin Pinterest
Новини

Всі новини

Шукайте MDA Ukraine на виставці InterCHARM

Щорічно beauty-виставку InterCHARM відвідують десятки тисяч спеціалістів та презентують найновітніші продукти і технології в сфері краси.

Читати далі

Осінній догляд за шкірою від GENOSYS

Ми повертаємось до звичного робочого ритму, де стає трішки більше макіяжу і робочих стресів, а менше часу на тривалий догляд за собою.

Читати далі

Мікронідлінг. Особливості протоколу

Мікронідлінг – найефективніший помічник у боротьбі з передчасним старінням шкіри, постакне, дисхромією та пігментацію.

Читати далі

Нові можливості світла з GENO-LED

Фототерапія – революційна технологія лікування шкіри світлодіодною лампою GENO-LED. Процедура є безболісною та неінвазивною.

Читати далі

Слідкуйте за нашими новинами